Drakula powraca! Tłumaczymy nową Castlevanię.

Drakula powraca! Tłumaczymy nową Castlevanię.

Co skłania człowieka do stawienia czoła wyzwaniom, przed którymi ucieka większość ludzi? Skazuje go na samotność, naraża na ryzyko i śmierć. Odpowiedź brzmi: ZEMSTA!

Miesiąc temu wydaliśmy spolszczenie pierwszej części gry „Castlevania: Lords of Shadow”, a teraz zabieramy się za przetłumaczenie jej kontynuacji.

„Castlevania: Lords of Shadow 2” kontynuuje epicką opowieść o Gabrielu Belmoncie, byłym wojowniku Bractwa Światła, który nieustannie musi zmagać się ze swoim okrutnym losem. Druga część Castlevanii rozpoczyna się bezpośrednio po filmie, który mieliśmy okazję zobaczyć po zakończeniu rozgrywki w pierwszej części. Zmęczony swoim wiecznym życiem Gabriel spotyka swojego „starego druha”, który przedstawia mu propozycję nie do odrzucenia. Ponownie przyjdzie mu uratować świat przed nieuchronną zagładą. Ale co będzie go motywować do dalszej walki? Miłość, zemsta, strach, a może jego własne ukryte cele? Tego dowiecie się, kupując drugą część gry.

Obecnie pracujemy pełną parą nad tłumaczeniem tekstów. Warto nadmienić, że morale w zespole jest bardzo wysokie, co na pewno pozytywnie wpłynie na postęp prac nad spolszczeniem. Jest na co czekać.