Straszne wieści!

Straszne wieści!

Według kalendarza mamy ósmy listopada, co oznacza, że zgodnie z amerykańską tradycją jakiś tydzień temu wypadło Halloween. Tego dnia jankesi przebierają się za różnego rodzaju potwory i nawiedzają swoich sąsiadów w celu pozbawienia ich wszelakich słodkości. Odwiedzane osoby nie maja zresztą większego wyboru – jeśli nie poczęstują swoich strasznych gości cukierkami, to przebierańcy wykręcą im jakiś wyjątkowo perfidny i paskudny numer. Na szczęście my, Słowianie, nie obrzucamy obcych zgniłymi jajkami albo nie owijamy im płotów srajtaśmą. Możemy obchodzić nasze dziady albo… grać w polską wersję „Costume Quest”!

Z przyjemnością prezentujemy Wam nasze kolejne spolszczenie. Tym razem nasz wybór padł na „Costume Quest”, przezabawną grę studia Double Fine, które ma na swoim koncie takie produkcje jak na przykład „Psychonauts” czy „Brutal Legend”. Historia przedstawiona w grze opowiada o rodzeństwie, które wybrało się w halloweenowy wieczór, by uwolnić swych sąsiadów od nadmiaru słodyczy. Pech chciał, że tej samej nocy okrutne potwory pod przewodnictwem jeszcze okrutniejszej Dorsilli postanowiły splądrować okolicę i wynieść do swojego wymiaru WSZYSTKIE cukierki. A do tego były na tyle bezczelne, żeby porwać bliźniaka odgrywanej przez nas postaci. Cóż więc począć? Powrót do domu oznacza szlaban i opiernicz od rodziców, trzeba więc podjąć wyzwanie i odzyskać skradzione słodkości. No i uratować swojego bliźniaka, rzecz jasna.

Spolszczenie „Costume Quest” jest pierwszym „odhaczonym” projektem na naszej ciągle topniejącej liście zaległości. Idąc za ciosem, przystępujemy do aktualizacji „Enslaved” i testów „The Darkness 2”. O dalszych postępach będziemy Was informować na naszym profilu na Facebooku.

Ach! Byłbym zapomniał… oprócz tekstów przetłumaczyliśmy też grafiki! A teraz lećcie skopcie tyłki paru potworom i uratujcie świat w przebraniu wielkiego robota z kartonowym pancerzem +5!

Pobierz “Costume Quest” Costume-Quest-PL-v1.0.zip – Pobrano 2112 razy – 5 MB

Autorzy spolszczenia:

[do action=”autor” kto=”bianco” co=”tłumaczenie” size=”auth_small”/][do action=”autor” kto=”everfading” co=”tłumaczenie” size=”auth_small”/][do action=”autor” kto=”jasiek_barca” co=”korekta, testy, tłumaczenie” size=”auth_small”/][do action=”autor” kto=”Sledziu_w” co=”korekta, testy, tłumaczenie” size=”auth_small”/][do action=”autor” kto=”WinegaR” co=”tłumaczenie” size=”auth_small”/][do action=”autor” kto=”Vielokont” co=”tłumaczenie” size=”auth_small”/][do action=”autor” kto=”Piter” co=”tłumaczenie” size=”auth_small”/][do action=”autor” kto=”vhs” co=”grafika” size=”auth_small”/][do action=”autor” kto=”ARKaM” co=”testy” size=”auth_small”/][do action=”autor” kto=”cienislaw” co=”technikalia” size=”auth_small”/]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.