Enslaved na horyzoncie!

Enslaved na horyzoncie!

Dziś, ostatniego dnia listopada, oddajemy w wasze ręce spolszczenie do gry „Enslaved: Odyssey to the West”. Mamy nadzieję, że wypełnione słońcem i tropikalnym żarem lokacje pozwolą Wam choć na moment zapomnieć o wywołującym nieprzyjemne dreszcze mrozie, czyhającym za oknem.

„Enslaved” to przygodowa gra akcji oparta na silniku Unreal 3, której fabuła toczy się w postapokaliptycznym Nowym Jorku. Produkcja opowiada historię Małpy, który ucieka ze statku łowców niewolników tylko po to, żeby ponownie stracić wolność, tym razem za sprawą pięknej i powabnej hackerki Tripitaki. Dziewczyna potrzebuje ochroniarza, który „pomoże” jej wrócić do domu. Tak właśnie rozpoczyna się zaskakująca i pełna niebezpieczeństw podróż dwójki bohaterów, która pomoże Wam przetrwać długie zimowe wieczory. Co ciekawe, gra nawiązuje do klasyki chińskiej literatury, a dokładnie do dzieła zatytułowanego „Wyprawa na Zachód”

„Enslaved” nie jest typową młócką, w której tłuczemy hordy wrogów, jednocześnie popijając schłodzony wcześniej browar. Czasem trzeba ruszyć głową i skorzystać z wyszukanej taktyki, by pokonać mechaniczne monstra, relikty przeszłości, dla których nadal trwa wojna. Cały czas trzeba też pilnować, by Trip nie stała się krzywda, gdyż jej śmierć kończy grę.

Pobierz “ENSLAVED: Odyssey to the West” Enslaved-OttW-PE-PL-v1.1.zip – Downloaded 5899 times – 11 MB

Mamy nadzieję, że gra przypadnie Wam do gustu – my bawiliśmy się przy niej co najmniej przednio.
Na co czekacie? Lećcie grać!

Autorzy spolszczenia: