Shadow Complex, czyli spolszczenie-niespodzianka!

Shadow Complex, czyli spolszczenie-niespodzianka!

Przygotowaliśmy dla Was projekt-niespodziankę, którego nigdzie nie ogłaszaliśmy – chcielibyśmy Wam jakoś zrekompensować długi czas oczekiwania na kolejnego Wampira czy też Darkness 2, więc oto nadchodzi tłumaczenie do pecetowego remastera strzelanki z konsol – Shadow Complex Remastered. Gra nawiązuje fabularnie do powieści Orsona Scotta Carda (Empire oraz Hidden Empire, które jeszcze nie były wydane w Polsce), tak więc miłośnicy twórczości tego pana znajdą coś dla siebie. Fani platformówkowych strzelanek również powinni się odnaleźć w tej produkcji, bo choć mechanika gry opiera się na 2.5D, to gra nie pozwala się nudzić.

W grze wcielamy się w Jasona Fleminga, który odkrywa tajną bazę enigmatycznej organizacji o nazwie „Odrodzenie” – wszystko to dzieje się podczas górskiej wycieczki z dziewczyną Jasona. Gra sukcesywnie pozwala nam zbierać coraz to nowszy arsenał narzędzi i broni przydatnych do potyczek z agentami Odrodzenia, a spora ilość znajdziek może sprawić niemałą frajdę wszystkim miłośnikom zbieractwa.

Ze swojej strony jak najbardziej możemy polecić tę grę. Fabuła może i jest nieskomplikowana, ale sama produkcja może pełnić rolę całkiem grywalnego przerywnika. Możecie się w Shadow Complex zaopatrzyć pod tym linkiem: KLIK

Pobierz “Shadow Complex Remastered” Shadow-Complex-Remastered-PL-v1.0.zip – Downloaded 872 times – 1 MB

Autorzy spolszczenia: