Ostatni fragment układanki, czyli premiera spolszczenia Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate

Ostatni fragment układanki, czyli premiera spolszczenia Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate

Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate kończy naszą przygodę z grami z serii Castlevania, których opracowanie przypadło ekipie MercurySteam. Początkowo gra ta była dostępna tylko na kieszonsolkę firmy Nintendo, ale po ciepłym przyjęciu pierwszej części zdecydowano się na stworzenie jej ulepszonej wizualnie wersji na konsole X360, PS3 i PCta.

W grze przedstawiono wydarzenia rozgrywające się kilkadziesiąt lat po tym, jak Gabriel Belmont pokonał Szatana. Tym razem światu zagraża Drakula i tylko Trevor Belmont, syn Gabriela, jest w stanie stawić czoła nadchodzącemu złu. W kolejnych rozdziałach przyjdzie nam pokierować losami Simona Belmonta, który postanawia poznać dzieje swojego rodu, a także dwoma innymi postaciami. Każdy z czterech bohaterów charakteryzuje się innymi umiejętnościami, co nie raz będzie miało wpływ na sposób eksploracji dość rozległego świata. Jak przystało na serię Castlevania, nie zabrakło również walki z różnorodnymi przeciwnikami oraz bardziej wymagającymi bossami. Simon w zmaganiach z zastępami pomiotów Drakuli będzie posługiwał się znanym z wcześniejszych gier biczem, a Trevor krzyżem bojowym. Do dyspozycji gracza oddano również przedmioty specjalne, a nawet magię.

Pobierz “Castlevania: LoS - Mirror of Fate” Castlevania-LoS-Mirror-of-Fate-HD-PL-v1.0.rar – Pobrano 3175 razy – 621 KB

Autorzy spolszczenia:

[do action=”autor” kto=”bianco” co=”tłumaczenie” size=”auth_small”/][do action=”autor” kto=”everfading” co=”tłumaczenie” size=”auth_small”/][do action=”autor” kto=”hazz” co=”tłumaczenie” size=”auth_small”/][do action=”autor” kto=”Vielokont” co=”tłumaczenie, testy” size=”auth_small”/][do action=”autor” kto=”Sledziu_w” co=”tłumaczenie, korekta, testy” size=”auth_small”/][do action=”autor” kto=”jasiek_barca” co=”tłumaczenie, korekta” size=”auth_small”/][do action=”autor” kto=”Piter” co=”tłumaczenie” size=”auth_small”/][do action=”autor” kto=”WinegaR” co=”tłumaczenie” size=”auth_small”/][do action=”autor” kto=”vhs” co=”grafika, testy” size=”auth_small”/][do action=”autor” kto=”cienislaw” co=”technikalia, testy” size=”auth_small”/][do action=”autor” kto=”ARKaM” co=”testy” size=”auth_small”/]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.